Nasz zespół to grupa fanów lotnictwa, która uwielbia podziwiać statki powietrzne na ziemi i w powietrzu. Zdecydowaliśmy się podzielić naszą pasją i promować polskie lotnictwo.
Spotkać nas można na wielu pokazach lotniczych w Polsce i za granicą. Jeżeli chcą Państwo zobaczyć produkt przed jego zakupem zapraszamy na jeden z pokazów, na których będziemy. W celu sprawdzenia naszego terminarza pokazów wystarczy odwiedzić zakładkę Kalendarz. Ponadto, mogą Państwo nabyć oferowane przez nas gadżety.

Na podstawie porozumienia z naszymi przyjaciółmi z Malborskiego Stowarzyszenia Lotników jesteśmy opiekunami marki Boguś Niedźwiedź, którego historię można przeczytać tutaj. Niedźwiedź Boguś to stworzona przez pilotów z Malborka maskotka, która latała na wielu statkach powietrznych. Inicjatywa ma również na celu pomoc dzieciom, znajdującym się w trudnej sytuacji zdrowotnej i rodzinnej.

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z pokazów, na których już byliśmy. W nadchodzącym 2018 roku mamy nadzieję spotkać się z Państwem na minimum jednym z nich
Ostrzegamy! Pokazy lotnicze potrafią wciągać. Od przyszłego roku planujemy zorganizować spotkania z pilotami oraz liczne konkursy na naszym stoisku.